دستگاه حضور غیاب چیست

این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، تجهیزات روز و با به کارگیری کادری مجرب و نوآور کیفیت محصولات خود را روز به روز بالاتر برده و به مشتریان خود عرضه می نماید. دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی همواره یکی از پر فروش ترین دستگاه های حضور و غیاب می باشد و تکنولوژی آن به 10 سال نیز می رسد. امکان تعریف رمز برای هر اثر انگشت یا کارت در این دستگاه حضور غیاب وجود دارد. بنابراین جلوگیری از هک شدن به این روش، بیش از همه به خود دستگاهی بستگی دارد که اثر انگشت را در آن ذخیره می کنید. پارامترهای کارکرد کارکنان شامل : میزان کارکرد ، غیبت ، مرخصی ، مأموریت و اضافه کاری می باشد که توسط سیستم حضور و غیاب ثبت ومحاسبه می گردد . با بهره مندی از دستگاه کنترل تردد به عنوان ثبت حضور و غیاب، کارمندان می توانید از همراه داشتن کارت و حفظ کلمه عبور خلاص شوید و در بلند مدت افزایش کارایی کارمندان فراهم گردد. یکی از این روش ها که در انواع دستگاه ها و مکان ها از سازمان های بزرگ گرفته تا حتی گوشی همراه و لپ تاپ ها از آن استفاده می شود روش احراز هویت از طریق اثر انگشت است. کلیه تجهیزات دیاکالا دارای گارانتی معتبر بوده و خدمات پس از فروش تجهیزات از طریق دیاکالا ارائه خواهد شد. دارای sedentary reminder که در صورت واقع شدن در یک حالت برای مدت طولانی به شما هشدار می دهد. برای مثال فیسبوک اخیراً از یک ویژگی جدید رونمایی کرده است که با فناوری تشخیص چهره، به کاربران در مورد بارگذاری تصویری که متعلق به آنها است، توسط دیگران هشدار میدهد.

  • گیت کنترل تردد سه اهرمی | Tripod Turnstile gate
  • امکان نمایش و تغییرات پس زمینه به سلیقه کاربر
  • قابلیت برنامه ریزی دستگاه کنترل تردد توسط خود دستگاه
  • الگوریتم طبقهبندی را آموزش دهید
  • 2- قفل مگنت
  • 2- روشهایی بر پایه ی ظاهر

اگر یک هکر موفق به ثبت تصویری از اثر انگشت شما شود در واقع کلید دستیابی به اطلاعات شما را به راحتی به دست آورده است و هک رمز اثر انگشت انجام میشود. اگر از لحاظ برند بررسی کنیم، برندهای داخل کشور در حدود ۳ مورد هستند که همگی محصولات آن ها جزو دستگاه های ارزان قیمت به شمار رفته و زیر ۳ میلیون تومان قیمت دارند. این راه در واقع به معنی به دست آوردن اثر انگشت به روش هایی که پیش از این گفته شد و سپس ایجاد دوباره آن برای عبور از اسکنر است. بنابراین نیازی به ثبت دوباره اثر انگشت کاربر در حافظه آن دستگاه ها نیست. 1. کاربران: در این گزینه امکان تعریف کاربر جدید وجود دارد. امکان ثبت مجوز اضافه کاری مورد استفاده در سازمانهایی که قبل از انجام اضافه کار ، کسب موافقت مدیر مربوطه الزامی است. قبل از استفاده از هر اسکنر اثر انگشت بهتر است راجع به آمار ویژگی نرخ پذیرش اشتباه (False Acceptance Rate) آن تحقیق کنید.

نرم افزار ورود و خروج

اما اگر گوشی شما از این ویژگی پشتیبانی نمی کند نگران نباشید برنامه هایی وجود دارند که می توانید از آنها برای قفل چهره اندروید استفاده کنید. اگر ورودی غیرارادی باشد یا نزدیک به قالب نباشد، نتایج خوب نیست. یکی دیگر از نقاط ضعف این اسکنرها این است که اگر زیر شیشه یا هر چیز دیگری قرار بگیرند کارایی خود را از دست میدهند. محاسبه این زمان از دست رفته و نحوه تاثیر آن با روش قدیمی مدیریت زمان غیرممکن است. دستگاههای پیشرفته حضور وغیاب موجود در بازار این امکان را براحتی و با کمترین هزینهها در اختیار مدیران قرار می دهند . اکثر دستگاههای گشت و نگهبانی مجهز به کارتخوان بدون تماس بوده و قادر به شناسایی و خواندن انواع تگ ها و کارت های بدون تماس (RFID) می باشند. این نرخ در واقع درصد موفقیت یک اثر انگشت تقلبی را در ورود به سیستمی که از این اسکنر استفاده می کند نشان می دهد. 1- عدم دسترسی به شرکت سازنده: نرم افزار تشخیص چهره حاضر ساخت یک شرکت خارجی بوده که بدلیل وجود مساله تحریمها به هیچ عنوان پاسخگوی مشکلات احتمالی نیست. علامت تیک سبز رنگ در کنار هر آیتم نشان دهنده اجازه دسترسی به آن و علامت تیک سبز کمرنگ درکنار هر آیتم نشان دهنده عدم دسترسی به آن میباشد.

دستگاه ساعت زنی انگشتی

ابتدا کد و نام موردنظر خود را درج نموده سپس از پنجره سمت چپ گزینههای موردنظر خود را علامت زده و در انتها کلید ذخیره را میزنیم. با کلیک روی علامت بعلاوه موارد دسترسی هرآیتم در اختیار ما قرار میگیرد که با دو بار کلیک ماوس روی هر آیتم، انتخاب یا عدم انتخاب آیتم انجام میگیرد. سیستم حضور و غیاب با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره می تواند با دقت گزارش حضور، عدم حضور و اضافه کاری را با فرآیندی سریع و دقیق شناسایی کند. درسطوح دسترسی امکان تعریف دسترسی یا عدم دسترسی کاربر به صورت مشاهده، ویرایش، حذف، اضافه، ذخیره، به روزرسانی، بازخوانی، اجراکردن، نمایش، ایجاد، جدید، دریافت از، بازکردن، ارسال به، چاپ و گزارش وجود دارد. سه گزینه پرکاربرد درخواست مرخصی، درخواست مأموریت و درخواست جابجایی شیفت، در بالای نمودار وجود دارند که به راحتی می­توان هر کدام از این سه عملیات را، در صورت نیاز انجام داد.

دستگاه اثر انگشت

پارامترهای کارکرد کارکنان شامل : میزان کارکرد ، غیبت ، مرخصی ، مأموریت و اضافه کاری می باشد که توسط سیستم حضور و غیاب ثبت ومحاسبه می گردد . سیستم حضور و غیاب برای نظارت و مانیتور کردن ساعات کاری، مرخصی ها، مأموریت ها و همه امور زمانی پرسنل است. دستگاه حضور و غیاب TSP450 یک ساعت حضور و غیاب تولید ایران با بهره گیری از سنسور سوپریما و طراحی زیبا و منحصر به فرد ایران می باشد. ، بر روی این دستگاه ها از چراغهای LED یا بوق (Buzzer) استفاده می شود. اسکنرها فقط به تصویری ساده از اثر انگشت شما و خط های روی آن نیاز دارند تا اجازه دسترسی به اطلاعات را صادر کنند. یک اسکنر خوب در هنگام ذخیره سازی تصویری از اثر انگشت باید آن را رمزگذاری کند. متاسفانه این شیوه هک به گونه ای است که راه مستقیمی برای اجتناب از آن وجود ندارد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ]