هک دستگاه حضور و غیاب به چه روشی امکان پذیر است؟

حالا گریک کارمند معمولی بتواند اثر ان گشت ادمین دستگاه راه کک ند ، به راحتی می تواند به اطلاعات بسیاری دست یابد . امکان دوم: اگر ادمین و مسئولین سیستم حضور و غیاب اجازه دهند، این امکان برای مشتری و کارمندان فراهم می شود که بتوانند یک تردد آخر خود را ویرایش نمایند و یک تردد جدید برای خود ثبت کنند. 2- هنگام حذف یک قسمت از بخش قسمتها پیغام این قسمت در حکمی استفاده شده است. برای حذف یک الگوی کاری، الگوی مورد نظر را انتخاب نموده و دکمه «حذف» را کلیک نمایید. امکان ویرایش یک نوع کاری وجود ندارد و باید آن نوع کاری را حذف نموده و مجددا تعریف نمایید. همانطور که ذکر شد ممکن است یک بازه کاری موظفی، مانند آنچه در الگوی کاری نگهبانان ذکر شد، در یک روز تقویمی (مثلا 05/04/1393) شروع شده و به روز تقویمی دیگر (مثلا 06/04/1393) خاتمه یابد. مزایا : این نوع حضور و غیاب از امنیت بالایی برخوردار است و امکان تقلب در آن وجود ندارد ، هم چنین به دلیل اینکه احتیاج به کارت ندارد از هزینه های سازمان برای چاپ کارت کاسته می شود.

دستگاه کارت زنی

 

این امر باعث چاپ ساعت ورود و خروج بر روی کاغذهای درون دستگاه می­ گردید. دستگاه ساعت زنی با تشخیص اثر انگشت به دو صورت نوری و خازنی موجود است که برای شناسایی اشخاص استفاده می شود. 60. در کادر مربوط به ساعت شروع بازه کاری مقدار «12:00» و در کادر مربوط به ساعت پایان مقدار «18:00» را وارد نمایید. در تعیین محدوده بازه کاری انتخاب شده به 24 ساعت یک شبانه روز توجه نمایید. سیستم اتومـاسیون پارکینگ یک سیستم جامع می باشد. این آموزش شامل ویدئوی آموزشی از نحوه ثبت پرسنل و تنظیم احکام کاری می باشد. میتواند از طریق دستگاه و یا بصورت دستی ثبت گردد.دستگاههای حضور و غیاب به سه نوع انگشتی ،کارتی و تشخیص چهره تقسیم میگردد. با هر بار کلیک بر دکمه «ثبت» در صورت معتبر بودن اطلاعات، محدوده کاری ذخیره شده و به فرم «الگوی کاری» بازمی گردیم. گزارشات کارتزنی و زمان و تاریخ رفت و آمد دانش آموزان در هر زمانی توسط مدیریت سیستم قابل دریافت می باشد. گزارشات کارتزنی و زمان و تاریخ رفت و آمد دانش آموزان در هر زمانی توسط مدیریت سیستم قابل دریافت می باشد.

دستگاه حضور و غیاب جهان گستر V800

 

در الگوی کاری هفتگی هر روز هفته شامل مجموعه ای از بازه های کاری تعریف شده می باشد بطوریکه الگوی هر روز از هفته در تمام هفته ها یکسان بوده و تکرار می شود. در صورتی که یک سازمان در نرم افزار تعریف شده باشد، به صورت پیش فرض انتخاب خواهد شد. درون سازمانی : در این بخش نیز حدود اختیارات از واجبات یک نرم افزار توانمند می باشد. در صورتی که الگوی کاری مورد نظر به صورت موقت به فرد تخصیص داده می شود، گزینه «الگوی کاری موقت» را انتخاب نمایید. سیستم اطلاعات فرد مورد نظر را، در صورت وجود، نمایش خواهد داد. بدین ترتیب الگوی کاری اداری به صورت شکل 8 تعریف و نمایش داده می شود. بدین ترتیب به راحتی مشخص می شود ترددی که در ساعت 8:30 ثبت شده است مربوط به این روز کاری نمی باشد. به همین ترتیب ترددی که در ساعت 10:30 ثبت شده است، تردد از نوع ورود به سازمان بوده و شروع حضور فرد در سازمان محسوب خواهد شد. خصوصیات بیولوژیکی خاصی از یک انسان میتواند، برای تایید هویت فرض شده از یک فرد مورد استفاده قرار گیرد.

  • ارزان قیمت تر بودن
  • #حضور و غیاب
  • تأیید یا عدم تأیید غیبت کارمندان و تقاضای تایم کاری
  • اپلیکیشن حضور و غیاب تایم کمپ (Time Camp)

دستگاههای بیومتریک چشم، مشابه خواننده بیومتریک اثر انگشت ،چشم فرد را برای تعیین هویتش اسکن میکند. دستگاه حضور و غیاب T-38775 جدیدترن دستگاه تشخیص چهره که دارای صفحه نمایش ۲٫۸ اینچی با قابلیت تعریف کارت بدون تماس RFID، تشخیص چهره، اثر انگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . برای ذخیره نهایی الگوی کاری تعریف شده بر دکمه «ثبت» کلیک نمایید. برای ویرایش یک الگوی کاری، الگوی مورد نظر را انتخاب نموده و دکمه «ویرایش» را کلیک نمایید. کارکنان یک سازمان پس از استخدام و شروع بکار، یک الگوی کاری دریافت می کنند. § ترتیبات کاری انعطاف پذیر: بر اساس گزارشی از WorldatWork، بیش از 75 درصد از شرکت های آمریکای شمالی FWA ها را به عنوان یک مزیت رقابتی برای کارکنان خود ارائه می دهند. در این قسمت مرحله به مرحله تعریف یک الگوی کاری جدید ارائه خواهد شد. توجه نمایید مقدار آفست هر الگوی کاری، حداکثر به تعداد روزهای کاری آن الگو می باشد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ]